Maryan Zablotskyy: "Наш Генпрокурор просто Бог піару коли потрібно зробити..."

Maryan Zablotskyy в facebook:

Наш Генпрокурор просто Бог піару коли потрібно зробити видимість боротьби з корупцією. Тобі не соромно - звертався він сьогодні показово до Голови Регламентного Комітету, який відхилив подання ГПУ на депутата Дейдея. Якби я був на місці депутатів, то б теж навряд чи підтримав подання, адже ГПУ, очевидно, вибрала найменш можливо значиму причину для переслідування щоб не чіпати справжніх корупційних схем. Об этом сообщает il-zp.com со ссылкой на СМИ.

Дейдей у невстановлений досудовим слідством спосіб отримав грошові ко ... шти в сумі щонайменше 6 106 003,89 грн., законність підстав набуття яких не підтверджено доказами... Тобто ГПУ просто взяла ВСІ офіційні доходи Дейдея та його дружини ДО і ПІСЛЯ того як Дейдей став депутатом і порівняла з їх активами. Дейдею всього 29 років і офіційна історія доходів його та його дружини за ВСІ трудові роки виявилась меншою порівняно із вартістю їх машини і квартири. Дейдею просто інкримінують те, що він або його дружна заробили неофіційно, в тому числі в період ДО того як Дейдей став депутатом.

Ну і що Нехай камінь перший кине той, хто ні разу не отримував гроші не офіційно і завжди платив з усіх доходів податки. Якби ловили, наприклад, депутатів, які є смотрящими за горіховими схемами чи щось подібне, то це було б справа яка ламає поточну корупцію з позитивними наслідками для економіки. А так якась беззмістовна показуха, яка залишає всі потоки, які годують в тому числі і прокурорів.

Ви скажете, так Дейдей все одно порушив. Але чи хочете ви реально щоб ГПУ мала право саджати кожного українця в якого сума активів перевищує суму офіційних доходів за всі роки Так можна півкраїни пересаджати. Я не хочу.

Зате хочу, щоб реально посадили тих, хто кришує Укрспирт, корумпованих митників і т.п. Таких вистачає. Тільки от чомусь спочатку в ГПУ руки дійшли до колишнього молодого сотника Майдану та нагородженого учасника АТО за несплату податків. І кому тут насправді має бути соромно

ТОП новости

Вход

Меню пользователя