YouTube заблокував передвиборчий канал Зеленського: акаунт вже відновили

YouTube заблокував передвиборчий канал Зеленського

YouTube заблокував передвиборчий канал кандидата в президенти Володимира Зеленського. Протягом кількох годин користувачі не могли переглядати відео. Проте згодом акаунт відновили. Об этом сообщает 0642ua.com со ссылкой на СМИ.

Під час блокування платформа вказува: "Цей обліковий запис заблоковано через неодноразові або грубі порушення політики YouTube щодо спаму, шахрайства, оманливого вмісту чи інші відхилення від Умов використання".

Ймовірно – це наслідки масових скарг користувачів (ботів) і недоліки системи репортів YouTube, коли відео або канали можуть блокуватися автоматично.

На офіційній Facebook-сторінці команди Зеленського повідомили, що "за час передвиборчої кампанії наші сторінки так часто намагалися заблокувати, прослухати, заборонити, що в нас вже виробився імунітет на такі речі".

зеленський youtube вибори блок
Скріншот з передвиборчого каналу Зеленського на YouTube

У прес-службі тоді пообіцяли, що команда зв’яжеться з YouTube та спробує активувати канал.

За кілька годин роботу каналу відновили.

До слова, президентські вибори 2019 року посіли перше місце в історії України за найдорожчу рекламну кампанію кандидатів. Наприклад, чинний гарант Петро Порошенко щодня витрачає понад 10 мільйонів гривень на політичну агітацію. На вулицях і екранах країни з’являється дедалі більше передвиборчої реклами, але не всі кандидати поспішають афішувати свої витрати.


Джерело статті: “http://24tv.ua/youtube_zablokuvav_peredviborchiy_kanal_volodimira_zelenskogo_n1126636”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя