Wizz Air може повернути свою «дочку» в Україну цього року

Wizz Air може повернути свою «дочку» в Україну цього року
Омелян впевнений у збільшенні кількості авіамаршрутів в / з України Об этом сообщает ultramir.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що угорська лоукост-авіакомпанія Wizz Air відкриє «дочку» в Україні ще до початку 2020 року.


Про це пише ЦТС.


«Вони ведуть роботу. Знову-таки, це було анонсовано їхнім керівником, який зустрічався з президентом Петром Порошенком минулого року. З нашого боку сприяння є, але це тільки їхнє рішення, як і імплементація. Думаю, вони відкриють українську «дочку» цього року, як і обіцяли», — сказав він.


Водночас Омелян не чекає великого зростання кількості нових авіакомпаній в 2019 році, але впевнений у збільшенні кількості авіамаршрутів в / з України.


«Ми бачимо, що всі компанії, які присутні на ринку (а їх досить багато), розширюють свою мережу. Це мене відверто радує, тому що це означає, що літають не тільки українці, а й іноземці в Україні. Сьогодні пасажиропотік українців і іноземців поділений в середньому порівну — 50/50 », — наголосив міністр.


Нагадаємо, Wizz Air розглядає можливість відновити роботу української дочки «Візз Ейр Україна» в 2019 році, а також планує до 2025 року інвестувати 2,5 млрд доларів для збільшення українського авіапарку до 20 нових літаків Airbus A320 і Airbus A321.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/economics/finances/wizz-air-mozhe-povernuti-svoyu-dochku-v-ukrajinu-cogo-roku--593000.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя