Курйоз: Зеленський хоче списати підприємцям неіснуючих 7 мільярдів гривень боргу

Результат пошуку зображень за запитом "зеленський" Об этом сообщает ukr-trud.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє платформа для роботи з відкритими даними “Опендатабот”.


Як відомо, представник команди Зеленського, який відповідає за економічний і податковий напрям, Данил Гетманцев розповів “НВ Бізнес”, що ФОПам можуть списати 7,4 мільярда гривень заборгованості за Єдиним соціальним внеском (ЄСВ), яка накопичилася станом на 1 січня 2019 року.


“Опендатабот” проаналізували динаміку закриття ФОП після 2017 року й зростання податкового боргу ФОП перед державним бюджетом.


Загальна заборгованість перед державним бюджетом зросла з моменту дії закону зросла лише на 500 мільйонів гривень. Загальна заборгованість на даний момент становить 2,05 мільярда гривень.При цьому кількість ФОП знизилася. Так з 2017 року припинили діяльність 300 тисяч підприємців.


Якщо взяти тільки сегмент ФОП, у яких борг менше 20 тисяч гривень (а це і є ті, хто не встиг закрити ФОП за ці два роки, і хто не платив весь цей час ЄСВ), то їх заборгованість збільшилася лише на 12 мільйонів гривень.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/post-u-fb/kuryoz-zelenskiy-hoche-spisati-pidpriyemtsyam-neisnuyuchih-7-milyardiv-griven-borgu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя