В Україну йде різке потепління

В Україну йде різке потепління

Україну очікує період потепління, який триватиме три дні.

Об этом сообщает Руспрес

"17, 18 і 19 лютого буде досить тепла погода. Температура повітря вдень коливатиметься від +8 градусів і вище, в південних районах до +13... +15 градусів", — розповів провідний синоптик відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Роман Мурмило.

"Нічні температури будуть коливатися. Два дні нижче нуля, два дні вище нуля. Загалом від -3 до +3 градусів", — додав він.

У період з 12 по 17 лютого синоптик прогнозує "спокійну погоду". "Вдень переважно позитивна температура, вночі близько 0 градусів. Невеликі опади пройдуть лише 15 лютого у вигляді снігу та мокрого снігу".

За його прогнозами, після трьох днів потепління, з 20 лютого, знову розпочнеться похолодання, "але це похолодання щодо потепління".

"Температура повернеться до тих значень, які були до того — на 3-5 градусів нижче. Загалом по Україні температура повітря вдень не перевищуватиме 10 градусів", — уточнив синоптик.

Він додав, що "про настання весни поки що говорити зарано".Джерело статті: “https://gazetavv.com/news/ukraine/1581510429-v-ukrayinu-yde-rizke-poteplinnya.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя