В Італії створили незвичайні різнокольорові панелі: який це має вигляд

Італійська компанія Sunerg створила різнокольорові сонячні панелі X-Color потужністю 275 Вт.

Об этом сообщает Роспрес

Про це повідомляє PV Magazine. Наразі виробник пропонує чотири варіанти забарвлення своїх монокристалічних модулів: червоний, коричневий, зелений та сірий.

Фотоелектричні модулі Sunerg X-Color червоного кольору

Фотоелектричні модулі Sunerg X-Color червоного кольору

pv-magazine.com

Новини
"Сонячні панелі друкуватимуть, як газети": вчені передбачили прорив для нового матеріалу

"Ми вибрали відтінки, що якнайкраще підходять для вирішення широкого спектру дизайнерських та архітектурних завдань на дахах і фасадах різних кольорів. Наші модулі створені для ситуацій, коли панелі синього або чорного кольору не можуть задовольнити естетичні вимоги замовника", – заявив генеральний директор компанії Лучано Лаурі.

За бажання замовника в компанії готові також надати різнобарвні каркаси, елементи кріплення й розподільні коробки. Все це може бути створено в єдиній гаммі і відповідно до нових колірних рішень панелей. Модулі X-Color можуть бути інтегровані в конструкцію даху, повністю або частково.

Житловий будинок з встановленими кольоровими панелями

Житловий будинок з встановленими кольоровими панелями

pv-magazine.com

Лаурі окремо зазначив, що кольорові модулі не такі ефективні, як традиційні монокристалічні, через додатковий кольоровий шар покриття на склі. Однак, підкреслив він, їхня ефективність може відповідати ефективності полікристалічних панелей.

Вартість кольорових модулів приблизно на 50% вища, ніж у звичайних панелей. При цьому витрати на обслуговування і довговічність самих панелей не відрізняються від "монохромних" аналогів, підкреслюють в компанії.

Раніше OBOZREVATEL писав, як вчені з Каліфорнійського університету в США створили фотоелементи, які виробляють до 50 ват енергії на квадратний метр в нічний час.

Коли в Україні заборонять весь пластик — дізнайся першим в Telegram GreenOboz

Читайте всі новини по темі "Сонячні панелі" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/green/solar-power/v-italii-nezvichajni-riznokolorovi-paneli-yak-tse-viglyadae.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя